Mokomasis plaukimo ratas Swimbobo

25.0029.00

Puikus mokomasis plaukimo ratas įvairių amžių vaikams iki 6 metų.

Galima rinktis iš 3 dydžių

Priskirti prie Domina
Priskirti prie Domina

Aprašymas

Saugumas: mokomasis plaukimo ratas Swimbobo, leidžia kūdikiui lengvai spardytis vandenyje ir plaukti horizontalioje padėtyje (vietoj vertikalios). Ratuko priekis yra pakeltas, o šonai pailginti, kad kūdikis neslidinėtų bei neapsiverstų. Kad kūdikis neišslystų iš rato, dugne yra minkšta atrama su dirželiu apgaubianti kūdikį per nugarytę. Šis kūdikių plaukimo ratas apsaugo Jūsų kūdikį ir suteikia jam tobulą plaukimo jausmą bei saugų džiaugsmą vandenyje.

Paprasta ir patogu naudoti: mokomasis plaukimo ratas Swimbobo turi keturias pripučiamas kameras. Ratą lengva pripūsti ir išleisti, todėl patogu naudoti ir transportuoti. Į komplektaciją įeina rankinė pompa.

Aukšta kokybė: mokomasis plaukimo ratas Swimbobo yra pagamintas iš patvarios nepralaidžios PVC medžiagos, kurios storis 0,35 mm. Plaukimo rato paviršius yra lygus ir minkštas. Gamybos procesas ir dizainas sertifikuotas tarptautiniu saugos standartu CE

Kūdikių plaukimo privalumai: gerina plaučių pajėgumą, gerina mokymosi gebėjimus, stiprina imunitetą, stimuliuoja kaulų vystymąsi, skatina virškinimą, skatina pasitikėjimą savimi.

Komplektacija: mokomasis plaukimo ratas Swimbobo ir rankinė pompa.

Įspėjimas: svarbu pripūsti kameras pagal nurodytą tvarką (Nr1, Nr2).

Papildoma informacija

Dydis

S, L, XLNAUJIENOS

REKOMENDUOJAME