Mini vasaros baseino priežiūros rinkinys

20.00

Informacija apie pavojingumo tipą pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 1272/2008: HAZARD – prarijus ir patekus į kvėpavimo takus gali mirtis. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją.

Turime

Priskirti prie Domina
Priskirti prie Domina
Produkto kodas: 6725f35ffefa-1 Kategorijos: , , , Žyma:

Aprašymas

Mini vasaros baseino priežiūros rinkinį sudaro Azuro Chlor Trio Mini 0.9kg ir maža plūdė/dozatorius.

Azuro Chlor Trio Mini veikia ne tik kaip dezinfekavimo ir flokuliacijos agentas, kuris neleidžia vystytis dumbliams ir virusams. Panardinus tabletę į vandenį, palaipsniui išsiskiria chloras (baseino vandens organinio užteršimo dezinfekavimas ir oksidacija) ir tuo pačiu metu ištirpinama medžiaga, turinti algicidinį poveikį (dumblių prevencija ir šalinimas) ir flokuliatorius (pašalina galimą vandens drumstumą pleiskanojančiomis priemaišomis).

Naudojimo instrukcijos: Prieš pirmą kartą naudodami preparatą, nustatykite pH vertę iki 7,0-7,4. Tada atlikite prevencinį baseino vandens apdorojimą Azuro Chlor Shock G greitai tirpiu chloro preparatu. Priklausomai nuo vandens temperatūros, kas 5-8 dienas įpilkite nuo 1 iki 2 šio produkto tablečių 3 m3 vanduo, iki 25°C 1 tabletė, virš 25°C 2 tabletės. Apskritai, norint gauti švarų ir higieniškai saugų vandenį, aktyvus chloro kiekis turėtų būti nuo 0,3 iki 0,6 mg/l; jei jis nukrenta žemiau 0,3 mg/l, turėtų būti tiekiamas chloras.
Dozavimas: Su plūde: Į dozavimo plūdę įdėkite reikiamą kiekį chloro tablečių. Leiskite plūdei laisvai judėti palei baseino paviršių, kur yra daugiau vandens judėjimo.
Dozatorius, įmontuotas į cirkuliacinį vamzdį: Į dozatorių įdėkite reikiamą tablečių kiekį. Dozatoriaus valdymo vožtuvai sureguliuojami taip, kad būtų maždaug laikomasi rekomenduojamos likutinio chloro kiekio vertės.NAUJIENOS

REKOMENDUOJAME