Max vasaros baseino priežiūros rinkinys

90.00

Informacija apie pavojingumo tipą pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 1272/2008: HAZARD – prarijus ir patekus į kvėpavimo takus gali mirtis. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją.

Turime (galime užsakyti)

Priskirti prie Domina
Priskirti prie Domina
Produkto kodas: 6725f35ffefa-1-2 Kategorijos: , , , Žyma:

Aprašymas

Max vasaros baseino priežiūros rinkinį sudaro ph-, chlor šokas, multi chloras 5v1, testeris bei didelė plūdė su termometru.

  1. Granuliuotas preparatas,  baseino vandens pH sumažinimui. 4.5 kg

Naudojamas, kai pH yra didesnis nei 7,6. Vandens pH turėtų būti 7,0–7,4. Šiame diapazone užtikrinamas efektyviausias chloro produktų poveikis. PH viršijus 7,4, vandenyje gali atsirasti pieno spalva (kalcio nuosėdos), sumažėti chloro produktų efektyvumas, Kai pH vertė yra žemesnė nei 7,0, metalinės baseinų dalys gali būti veikiamos korozijos, gali išblukti baseino sienų medžiagų spalvos, gali dirginti akis ir odą.

Norint sumažinti pH vertę per 0,2, į 1 m3 vandens (1000 l) įpilama maždaug 15 g produkto (kieto vandens atveju paprastai reikia didesnės dozės). Apskaičiuotas produkto kiekis kruopščiai ištirpinamas vandenyje (chemija pilti į vandenį) plastikiniame kibire ir lėtai pilamas į baseiną prie vandens įsiurbimo skimerio su įjungtu filtro įtaisu.

2. Multi chloras 5V1 5KI viename  3 kg po 200gr.

Dezinfekuoja vandenį (lėtas ch), stabilizuoja pH, flokuliuoja (sutraukia nešvarumus, kad būtų lengviau surinkt filtruojant), minkština ir apsaugo nuo dumblių susidarymo, tokiu būdu išlaiko vandenį švarų ir skaidrų.

3. Chlor šoko granulės 3 KG

Šviežiam arba užleistam vandeniui. 100gr – 10 m3.

4. Quick check 4in1 testeris

Leidžia lengvai ir greitai matuoti laisvus chlorus, pH, bendrą šarmingumą ir vandens stabilumą baseinuose ar sūkurinėse voniose.

5. Chloro dozatorius su termometru

  • Reguliuojamas ciferblatas cheminių medžiagų išsiskyrimui kontroliuoti
  • Integruotas su termometru
  • Lengvai skaitomas temperatūros matuoklis
  • Rodo tiek Celsijaus, tiek Farenheito (°C, °F)


NAUJIENOS

REKOMENDUOJAME