Akcija!

Be chlore baseino vandens priežiūros rinkinys

60.00

Informacija apie pavojingumo tipą pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 1272/2008: HAZARD – prarijus ir patekus į kvėpavimo takus gali mirtis. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją.

Turime (galime užsakyti)

Priskirti prie Domina
Priskirti prie Domina
Produkto kodas: 6725f35ffefa-1-3 Kategorijos: , , , , Žyma:

Aprašymas

Preparatas be chloro labai efektyviai dezinfekuoja vandenį ir apsaugo nuo bakterijų ir dumblių dauginimosi visų tipų baseinuose. Produktas vartojamas kartu su Azuro OXI tabletėmis.

Naudojimo instrukcijos:
Prieš naudodami preparatą, sureguliuokite pH vertę iki 7,0–7,4. Kad produkto poveikis būtų teisingas, azuro OXI tabletes reikia vartoti prieš pirmąjį apdorojimą po mirkymo vandenyje, kuris atsikratys vandens likučių chloro ir oksiduos visas esančias priemaišas. Po pradinio Azuro BIO-L naudojimo poveikis pasireikš per 2 dienas.

Dozavimas:
Pradinė dozė: 1l / 10 m3
Palaikomoji dozė: 0,5 l / 10 m3 1x per savaitę.

Azuro OXI tabletės:

Produktas naudojamas sudėtingam nuolatiniam baseino vandens valymui kartu su Azuro BIO-L ir Azuro Mini Bio preparatais. Kai preparatas ištirpinamas vandenyje, išsiskiria veiklioji medžiaga, kuri oksiduoja vandenyje esančias priemaišas. Tinkamam veikimui reguliariai naudokite pagal instrukcijas kartu su reguliariu vandens valymu Azuro BIO-L ir Azuro Mini Bio.

Naudojimo instrukcijos:
Prieš pirmą kartą naudodami gaminį, nustatykite pH vertę iki 7,0–7,4. Pirmajam vandens valymui ir kaip šoko matui dozė maždaug kas 2 savaites 20–40 g/1 m3 Vandenyse. Baseino veikimo metu, jei reikia, pridėkite papildomų preparato kiekių. Apskritai, norint pasiekti krištolo skaidrumo ir nuosekliai higieninio vandens, pH vertė turėtų būti palaikoma nuo 7,0 iki 7,4, o aktyvus deguonies kiekis, palaikomas 8–12 mg/l, esant aukštesnei kaip 28 °C vandens temperatūrai, aktyvioji deguonies koncentracija išlieka nuo 10 iki 14 mg/l. Jei aktyvus deguonies kiekis nukrenta žemiau 8 mg/l, reikia pridėti papildomą vaisto dozę, jei ji yra didesnė kaip 14 mg/l, apriboti vaisto dozę ir palaukti, kol ši vertė nukris iki pirmiau nurodyto intervalo. Preparatas yra rūgštus, todėl sumažins pH vertę ir šarmingumą. Todėl, naudojant jį, būtina reguliariai stebėti ne tik aktyvaus deguonies kiekį, bet ir vandens pH vertę bei šarmingumą bent 1 kartą per savaitę.

Naudojimo būdas:
Preparato dozę puikiai ištirpinkite vandenyje švariame plastikiniame kibire. Lėtai supilkite ištirpintą produktą tiesiai į baseiną arba į skimmerį (kolektorių). Per ir 24 valandas po naudojimo filtravimo įranga turi veikti.

Svoris: 1,1 kgNAUJIENOS

REKOMENDUOJAME