Akcija!

AZURO OXI ŠOKAS 1,1KG

25.00

TURIME SANDELYJE KAUNE

Turime

Priskirti prie Domina
Priskirti prie Domina
Produkto kodas: f91f291aeaaa-1-1-1-2 Kategorijos: , , , Žyma:

Aprašymas

Produktas naudojamas sudėtingam nuolatiniam baseino vandens valymui kartu su Azuro BIO-L ir Azuro Mini Bio preparatais. Kai preparatas ištirpinamas vandenyje, išsiskiria veiklioji medžiaga, kuri oksiduoja vandenyje esančias priemaišas. Tinkamam veikimui reguliariai naudokite pagal instrukcijas kartu su reguliariu vandens valymu Azuro BIO-L ir Azuro Mini Bio.

Naudojimo instrukcijos:
Prieš pirmą kartą naudodami gaminį, nustatykite pH vertę iki 7,0–7,4. Pirmajam vandens valymui ir kaip šoko matui dozė maždaug kas 2 savaites 20–40 g/1 m3 Vandenyse. Baseino veikimo metu, jei reikia, pridėkite papildomų preparato kiekių. Apskritai, norint pasiekti krištolo skaidrumo ir nuosekliai higieninio vandens, pH vertė turėtų būti palaikoma nuo 7,0 iki 7,4, o aktyvus deguonies kiekis, palaikomas 8–12 mg/l, esant aukštesnei kaip 28 °C vandens temperatūrai, aktyvioji deguonies koncentracija išlieka nuo 10 iki 14 mg/l. Jei aktyvus deguonies kiekis nukrenta žemiau 8 mg/l, reikia pridėti papildomą vaisto dozę, jei ji yra didesnė kaip 14 mg/l, apriboti vaisto dozę ir palaukti, kol ši vertė nukris iki pirmiau nurodyto intervalo. Preparatas yra rūgštus, todėl sumažins pH vertę ir šarmingumą. Todėl, naudojant jį, būtina reguliariai stebėti ne tik aktyvaus deguonies kiekį, bet ir vandens pH vertę bei šarmingumą bent 1 kartą per savaitę.

Naudojimo būdas:
Preparato dozę puikiai ištirpinkite vandenyje švariame plastikiniame kibire. Lėtai supilkite ištirpintą produktą tiesiai į baseiną arba į skimmerį (kolektorių). Per ir 24 valandas po naudojimo filtravimo įranga turi veikti.

Svoris: 1,1 kgNAUJIENOS

REKOMENDUOJAME