Akcija!

Akumuliatorinis sodo priežiūros priemonių rinkinys

650.00

Tai tylu, ekologiška, ekonomiška. Be benzino, be laido, be triukšmo, be kvapo. Tokia yra šiandieninė AKU sodo įranga, kuri tikrai veikia, tarnauja ilgai, yra lengvai valdoma ir pasižymi puikiu našumu.

Turime (galime užsakyti)

Priskirti prie Domina
Priskirti prie Domina

Aprašymas

Patriot BT60 40V akumuliatorius. – 160,- eur. x 2vnt.= 320,- eur

„Samsung“ akumuliatorius / elementas / batareika. Akumuliatoriaus būsenos indikacijos dėka visada galite sužinoti apie jos įkrovimą. Baterija veikia be atminties efekto ir turi apsaugą nuo perkrovos, perkaitimo ir gilaus išsikrovimo. Naudojant standartinį tvarkymą, tarnavimas gali trukti net 10 metų. Po 300 įkrovimo ciklų (vidutinis įkrovimo dažnis yra apie 30 ciklų per metus) akumuliatoriaus talpa vis tiek siekia 90%.

Talpa – 6 Ah, Įtampa – 40 V, Svoris – 1,7 kg, Įkrovimo laikas su QC įkrovimo stotele – 90 min

Patriot QC 40V akumuliatorių įkrovimo stotis. – 56,- eur.

Greito įkrovimo stotelėje „ Patriot QC 40V“ yra elektroninis įkrovos būklės stebėjimas. Ją galima montuoti ant sienos.

Belaidė rotacinė vejapjovė „Patriot LM37 40V“ – 180,- eur.

Rotorinė vejapjovė „ Patriot LM37 40V“ yra aprūpinta moderniu varikliu be šepetėlių.
„ Patriot LM37 40V“ modelis turi važiuoklę, pagamintą iš specialaus grūdinto plastiko, turinčio reikiamą standumą, tačiau tuo pačiu ir mažą svorį. Pjovimo aukštį galima nustatyti į 5 padėtis. Surinkimo krepšelis iš vientiso plastiko su perforuotomis angomis užtikrina optimalų oro srautą. p.s Jei žolė Jūsų sodo plote yra daugiau nei 300 m 2 kreipkites rekomenduosime galingesni modelį.

Belaidis trimeris „Patriot GT30 40V“ – 84,- eur.

Trimeris„ Patriot GT30 40V“ gali pasiekti net sunkiai pasiekiamas vietas – po medžiais, suolais, aplink akmenis ar krūmus. Pusiau automatinė kirpimo galvutė turi reguliuojamą polinkį darbui nepasiekiamose vietose ir yra aprūpinta „Tap & Go“ sistema, kur virvė savaime atsilaisvina sąlytyje su žeme, todėl nebus pažeista. Atraminis ratas leidžia tam tikrą galvos nukreipimą kirpiant vejos kraštus, pvz., Išilgai kelkraščio. Priekinio stabdžio vielinis kreiptuvas apsaugo nuo žalos. Lengvai reguliuojamas aliuminio švaistiklis yra su patogia ergonomiška rankena ir pečių diržų laikikliu, kuris palengvins mašinos svorį ir leis patogiau dirbti. Įdėjus akumuliatorių švaistiklio gale, subalansuojamas variklio svoris. Diametras – 30 cm, Greitis – 7500 aps./min, Styga – 1,6 mm, Svoris – 3,1 kg.

Belaidės gyvatvorių žirklės / trimeris „Patriot HT56 40V“ – 76,- eur.

Dar niekada nebuvo taip paprasta, kad jūsų gyvatvorė ir kiti krūmai atrodytų tobulai!  Aukštos kokybės pjovimo juostos peiliai yra pjaustomi lazeriu ir deimantais, todėl jie gali lengvai tvarkyti krūmų ir gyvatvorių ūglius. Subalansuotą modelį patogu naudoti net ir su pirštinėmis dėl padidintų rankenų su jungikliu. Skaidrus skydas apsaugo nuo skraidančių drožlių ir šakų fragmentų. Ilgis – 560 mm, Dantų tarpas – 22 mm, Dažnis – 1300 min., Svoris – 3,2 kg.

Akumuliatorinė „Patriot BL25 40V“ orapūtė – 104,-  eur

Ją įvertinsite ne tik prižiūrėdami gyvatvores, bet ypač valydami probleminius sodo kampus, tokius kaip gėlynai ir alpinariumai. Ypatinga vamzdžio forma sumažina triukšmą. Mažas svoris, puikus balansas ir patogi ergonomiška rankena užtikrina oro srauto nukreipimą be klaidų, sekos jungiklis leidžia reguliuoti srautą 4 žingsniais iš eilės. Tai nustato oro srautą taip, kad akmenys liktų gėlynuose, o lapai išskristų. Aukščiausia turbina yra tikra audra, galinti sutvarkyti net šlapius lapus. Jūs taip pat galite naudoti pūstuvą, kad pūstumėte lapus nuo žemų latakų, lengvą sniegą nuo automobilio ar purvą, atsirandantį ant trinkelių, takų ir laiptų. Greitis – 180 km / val, Tūris – 13 m3 / min, Svoris – 2,5 kg.

„Patriot PCS20 40V“ belaidis grandininis genėtuvas – 110,- eur

Teleskopinis genėtuvas „ Patriot PCS20 40V“ gali lengvai pasiekti 240 cm aukštį, saugiai stovint ant žemės. Darbą taip pat palengvina įtempimas be įrankių ir automatiškai tepama grandinė. Švaistiklis su minkštu ergonomišku sukibimu gali būti reguliuojamas pagal poreikį. Įstačius akumuliatorių jos gale, subalansuojamas variklio svoris. Pakuotėje taip pat yra kišenė su dirželiu, į kurią galite įdėti bateriją. Tai palengvins genėtuvo svorį rankose ir padidins jūsų stabilumą dirbant didesniame aukštyje. ilgis – 20 cm, Greitis – 6 m / s, Skersmuo – 190 mm, Svoris – 3,1 kg.

Komplekto kaina 930,- eur Akcija 690,- eur.

 

 NAUJIENOS

REKOMENDUOJAME