Akcija!

Elektrinis kalnų dviratis Xtreme 9.4 – 19″

5,892.00

Rėmas: Karbono UDG 19″

Ratų dydis: 29″

Variklis: BAFANG M510 250W/max.750W, centrinis variklis su slėgio jutikliu, 95 Nm

Baterija: BAFANG with SAMSUNG cells, Li-ion 43V/14 Ah (600 Wh), atstumas iki 160 km

Stabdžiai: Keturių stūmoklių hidrauliniai diskiniai stabdžiai TEKTRO Gemini HD-M530

Perjungiklis: SHIMANO Deore SL-M5100, 11 greičių

Svoris: 20.5 kg

Apkrova: 120 kg

Ekranas: LCD, 5 laipsnių pagalba

Greitis: Su pagalba iki 25 km/val.

Priskirti prie Domina
Priskirti prie Domina

Aprašymas

Pilnos amortizacijos karbono el. dviratis, skirtas reikliems naudotojams, kurie nori patirti maksimalų komfortą net važiuodami sudėtingomis vietovėmis. Galimi 19″ ir 21″ dydžio rėmo dydžiai. Dviratyje sumontuotas naujasis „Bafang M510 Premium” vidutinės galios variklis, naujausias rinkoje ir galingiausias savo klasėje. Dviračio sukimo momentas siekia 95 Nm, be to, jis išsiskiria nedideliu svoriu (2,9 kg) . Dėl sukimo jutiklio variklis nuolat tiekia galią, o dviratininkas visada gauna optimalią paramą bet kokioje situacijoje. Didžiausia šio variklio galia – 750 W!

Šis modelis ypač patiks sportiško važiavimo stiliaus ir adrenalino mėgėjams. Su juo galima visur nuvažiuoti, jis įveikia sudėtingas keliones ir techniškus nusileidimus. Juo galite važiuoti į mišką, šaknimis, takeliais… Visur, kur tik važiuosite, puikiai mėgausitės pilnos amortizacijos modeliu. Karbono rėmas išsiskiria dideliu tvirtumu, geriau laikosi kelyje ir suteikia dviratininkui tiesioginį grįžtamąjį ryšį. Be to, jis puikiai sugeria nelygumus. Kartu, palyginti su klasikiniais aliuminio rėmais, šiek tiek sumažėja elektrinio dviračio svoris. Gamyboje naudojamos moderniausios technologijos, ant karbono rėmo nerasite jokių suvirinimo siūlių, tik elegantiškus lygius perėjimus.

Samsung akumuliatorius visiškai integruotas į rėmą, o tai dar labiau pabrėžia patrauklų el. dviračio dizainą. Dviračiu nuvažiuosite iki 160 km , tačiau su šiuo el. dviračiu dideli atstumai tikriausiai nėra prioritetas, nes jo savybėmis geriausiai galėsite mėgautis sudėtingoje vietovėje, o ne kelyje ar tiesiame dviračių take.

 

 

 

 

 

 

 

 

Puikia pakaba rūpinasi galinis oro amortizatorius ZOOM EXA ir priekinė oro šakė ZOOM VAXA RLO Air su 120 mm eiga, kurią galima užfiksuoti nuo vairo. Patogumą perjungiant pavaras užtikrina vienuolikos pavarų „Shimano Deore” bėgių perjungiklis, o TEKTRO Gemini HD-M530 hidrauliniai diskiniai stabdžiai ir aukštos kokybės MAXXIS padangos padės net ir sudėtinguose nusileidimuose . Dar didesnį važiavimo komfortą užtikrina MTF NoPressure Sport balnelis. Variklio pagalbos lygis (galima rinktis iš 5 lygių) nustatomas spalvotame LCD ekrane.

Šį elektrinį kalnų dviratį papildo aukščiausios kokybės komponentai. Kokybę garantuoja vienuolikos pavarų „Shimano Deore” bėgių perjungiklis, taip pat TEKTRO Gemini HD-M530 hidraulinis diskinis bėgių perjungiklis ir aukštos kokybės ZOOM VAXA RLO Air pneumatinė šakė su 120 mm eiga, kurią galima užfiksuoti nuo vairo. Dar didesnį važiavimo komfortą užtikrina sportinis balnelis MTF NoPressure Sport arba „Maxxis” padangos. Ant vairo taip pat rasite spalvotą skystųjų kristalų ekraną su USB įkrovimo funkcija, kuriame pliuso ir minuso mygtukais galite reguliuoti variklio pagalbos lygį. Galite rinktis iš penkių pagalbos lygių. Tuo pat metu ekrane galite matyti, kiek procentų akumuliatoriaus dar liko. Jis taip pat tarnauja kaip klasikinis dviračių kompiuteris, todėl jame pateikiami tokie duomenys kaip greitis, nuvažiuotas atstumas, laikas, važiavimo trukmė ir kt.

BAFANG M510 MID VARIKLIS

Galingiausias variklis savo klasėje, kurio didžiausia galia 750 W. Jis 20 % galingesnis už artimiausią konkurentą. Jo sukimo momentas – 95 Nm, jis puse kilogramo lengvesnis už savo pirmtaką M500, sveria 2,9 kg. Svoris sumažintas dėl kelių konstrukcijos pakeitimų, visų pirma dėl naujo magnio korpuso. Didžiausias palaikomas kadencijos dažnis išplėstas iki 120 apsisukimų per minutę. Variklio programinė įranga buvo perkonfigūruota, kad sklandžiau įsibėgėtų. Savo ruožtu jautrus sukimo momento jutiklis prisideda prie to, kad veikimas būtų sklandesnis ir natūralesnis. Variklis optimaliai tiekia galią pagal dviratininko pedalų minimo jėgą. Įvertinsite sklandų važiavimą be trūkčiojimų, ypač staigių išvažiavimų ar trumpų posūkių metu. Variklio pagalbos lygių skaičius išlieka 5.NAUJIENOS

REKOMENDUOJAME