Baseinai

Kviečiame į baseinų pasaulį. Pabandykite užmerkti savo akis ir įsivaizduoti baseiną  Jūsų sode.. Kaip vandens paviršius raibuliuoja saulės spinduliuose ir kaip karštą vasaros dieną Jus ir Jūsų artimuosius atgaivina gaivus ir skaidrus vanduo. Svajonė? Nemanoma.. neįmanoma paversim realybe.

Mes galime pasiūlyti visų tipų lauko ir vidaus baseinus, jų įrangą ir įrengimą. Galite rinktis iš stacionarių, karkasinių, stiklo pluošto, pripučiamų, spa, hidromasažinių baseinų, jų uždengimų ir baseinų vandens priežiūros priemonių asortimento, kol rasime geriausią varijantą. Neradote dydžio, formos ar reikalinga konsultacija, laukiam skambučio 8 687 76172

BaseinaiVakarų Europos kokybė ir patirtis.

Kaip pasirinkti lauko baseiną

Mūsų kompanija siūlo optimalų lauko baseino sprendimą.

Renkantis lauko baseiną rekomenduojame pradėti nuo nebrangaus antžeminio SWING baseino, ko pasekoje neinvestave didesnių pinigų įsitikinsite ar iš principo Jums ir Jūsų šeimai reikalingas lauko baseinas. Jeigu atsakymas TAIP – kviečiam įsirengti įkasamą lauko baseiną AZVAR.

Tas pats principas galioja ir hidromasažinio SPA baseino / sūkurinės vonios pasirinkime. T.y galime pasiūlyti pradėti nuo pripučiamo SPA varianto ir įsitikinus, kad sprendimas pasiteisinęs investuoti į karštą hidromasažo oazę.

Taigi pirmiausiai reikia nuspręsti kur rasis Jūsų baseinas. Renkantis lauko baseino įrengimo vietą reiktų vengti daubos (kur renkasi lietaus vanduo), taip pat vietos po medžių (išvengsite lapų ir etc. baseine), bei geriausia, kad baseinas kuo ilgiau per dieną ”matytu” saulę ir turėtu užuovėją.

Mūsų siūlomas AZVAR lauko baseinas /apvalus arba ovalus/ gali būti įrengiamas tiek ant žemės, tiek pilnai arba dalinai įkasamas į žemę. Iš praktinės pusės labiausiai pasiteisinęs dalinio įkasimo sprendimas /pagrinde dėl šiukšlių, lapų, žemių prinešimo ir saugumo (maži vaikai, gyvūnai ir t.t). Pageidaujant kitokių išmatavimų, pilno komercinio pasiūlymo ar etc. prašome kreiptis.

Po baseinu rekomenduojame pakloti geotekstilės pagrindą.

Išsirinkime vidinę baseino dangos spalvą, vandens filtravimo sistemą, kopetėles ir Jūsų bazinis lauko baseino komplektavimas baigtas.

Norėdami turėti krištolo skaidrumo vandenį Jūsų baseine turėsite pasirinkti chloro arba aktyvaus deguonies pagrindo vandens dezinfekavimo metodą ir kitas priežiūros priemones.

Norint sumažinti vandens šilumos praradimus naktį, pratęsti maudymosi sezoną, išvengti nešvarumų ar etc. rekomenduojame įsigyti baseino uždengimą su patogiu teleskopiniu suvyniojimo volu.

Taip pat mūsų asortimente rasite lauko baseino vandens pašildymo sprendimus, bei baseino dugno valymo robotus.

Tikrai nesigailėsite šalia lauko baseino įrengę lauko dušą, bei baseine sumontavę priešsrovę, kurios pagalba galėsite ne tik plaukti vietoje, patirti hidromasažo malonumus, bet ir turėti gražų LED apšvietimą Jūsų baseine.

Belieka tik įsigyti pripučiamų žaislų Jūsų baseinui ir linkime nuostabių akimirkų!

Neradote ko ieškojote ar reikalinga nemokama konsultacija, kreipkitės – su malonumu pasistengsime būti naudingi Jums.